Usługi
 O firmie
 Usługi
 Jakość
 Flota
 Usługi spedycyjne
 Wynajem
 Galeria
 Kariera
 Kontakt


     Menu Usługi
 
 

P. H. Export-Import Tomasz Prokopiuk bazując na wieloletnim doświadczeniu specjalizuje się w międzynarodowych przewozach chłodniczych na terenie całej Unii Europejskiej oraz byłych krajów WNP.

Organizujemy całopojazdowe przewozy w temperaturach od -25 °C do +25 °C. Transportów dokonujemy nowoczesnymi naczepami-chłodniami (33 palety EURO), wyposażonymi w rejestratory temperatury oraz system monitorowania GPS. Kontrola i realizacja każdego transportu - od momentu dokonania zamówienia do rozładunku towaru - jest przeprowadzana przez naszych doświadczonych spedytorów, mających stały, bezpośredni kontakt z kierowcami. Główny filar działalności P.H. Export-Import Tomasz Prokopiuk stanowi samochodowy transport drogowy w oparciu o flotę 49 własnych zestawów naczepowych typu chłodnia. Pojazdy dysponowane są do krajów całej Europy oraz byłych krajów WNP w szczególności Rosji, Białorusi, Ukrainy i Kazachstanu. Firma obsługuje przemysł spożywczy, farmaceutyczny, chemiczny, elektroniczny, meblowy. Realizujemy transport każdego produktu, który można przewieźć  naczepą typu "chłodnia".  Zajmujemy się dostawami dystrybucyjnymi począwszy od supermarketów skończywszy na wielkich koncernach i korporacjach międzynarodowych. Każdy z naszych Klientów otrzymuje indywidualną dostosowaną do potrzeb ofertę i profesjonalną jej realizację poprzez zespól doświadczonych pracowników wspomaganych nowoczesnymi rozwiązaniami informatycznymi.


Zasięg naszej działalności obejmuje:

 • Europę Zachodnią
 • Kraje nadbałtyckie
 • Ukrainę
 • Rosję
 • Białoruś
 • Grecję
 • Turcję
 • Bułgarię
 • Rumunię
 • Kazachstan

Świadczone przez nas usługi w ramach całopojazdowej spedycji międzynarodowej to:

 • transport zestawami 24 tonowymi,
 • transport autami 3 i 1,5 tony ładowności,
 • transport chłodniami i plandekami,
 • ponadgabaryty, transporty specjalne,
 • transport towarów niebezpiecznych.


W ramach oferowanych przez nas usług transportowych zapewniamy kompleksową obsługę przewozu i pełny zakres rozwiązań logistycznych, bez względu na rodzaj oraz miejsce przeznaczenia powierzonego nam towaru. Specjalizujemy się w przewozach następujących grup towarowych:

Artykuły spożywcze

Transport ładunków wymagających regulowanej temperatury, takich jak owoce, warzywa, mięso, pieczywo mrożone, słodycze to nasza główna działalność. Transport jest realizowany przy wykorzystaniu różnego rodzaju specjalnych naczep chłodniczych. Głównym produktem przewożonym przez naszą firmę na wschód jest mięso.

Przemysł farmaceutyczny

Transport wyrobów farmaceutycznych zawsze wymaga kontrolowanej temperatury (+5/+15/+25C) z możliwością wydruku temperaturowego z termografu. Nasza dbałość o stan naszych zestawów chłodniczych powoduje, że przewozimy najbardziej wymagające produkty farmaceutyczne.

Przemysł chemiczny

Produkty chemiczne w przeważającej cześci stanowią produkty podwyższonego ryzyka, w związku z czym, nasi kierowcy posiadają uprawnienia do przewozów towarów wymagających ADR. Kompleksowe wyposażenie naszych zestawów samochodowcyh oraz profesjonalne przeszkolenie kierowców powodują, że towary niebezpieczne są całkowicie bezpieczne w naszych rękach.

Elektronika

Transport sprzętu elektronicznego, ze względów bezpieczeństwa, realizowany jest naczepami chłodniczymi. Opracowaliśmy następujące procedury zabezpieczające:

- naczepy po załadunku sprzętu są plombowane,
- samochody korzystają tylko z sieci strzeżonych parkingów,
- kierowcy zostali przeszkolenie z zakresu bezpieczeństwa,

co gwarantuje dostawę towaru do miejsca przeznaczenia.

Przewozimy towar wiodących na rynkach światowych producentów elektroniki na trasach z Polski do krajów Europy Zachodniej oraz z Europy Zachodniej do byłych krajów WNP.

Powierzając P.H. Export-Import Tomasz Prokopiuk swój towar do przewozu macie Państwo pewność, że dotrze on pod wskazany adres odbiorcy w umówionym terminie.
 
2009-03-12


Reklama na samochodzie
 
Przyjmiemy reklamy na samochody ...